X

Diecézní fond PULS

28. září 2019

sobota

V neděli 22.9. proběhla ve všech kostelích brněnské diecéze sbírka na účely Fondu PULS. Tato sbírka již v dalších letech nebude vyhlašovaná, proto zveme všechny, aby se stali donátory a přispívali tímto způsobem!

 

V neděli 22.9. proběhla ve všech kostelích brněnské diecéze sbírka na účely Fondu PULS.

Tato sbírka již v dalších letech nebude vyhlašovaná, proto zveme všechny, aby se stali donátory a přispívali tímto způsobem!

Jak konkrétně můžeme zrealizovat výzvu otce biskupa k donátorství v naší farnosti?

Staň se donátorem:

Registrace a přihlášení na internetu: www.donator.cz.

Přihlášení a registrace papírovou přihláškou. Ty budou připraveny na lavicích, nebo je ministranti rozdají u východu z kostela. Papírové přihlášky můžete do 20. října vyplnit a vhodit do označené krabičky. Všechny potřebné informace k zaslání daru (číslo účtu, variabilní symbol) obdržíte poštou. Váš dar můžete zaslat jednorázově, nebo si nastavit trvalý příkaz, popřípadě inkaso.

Výši daru si zvolíte sami a můžete je kdykoliv měnit. Malou nápovědou k výši daru může být motto uvedené na přihlášce. Podpořte PULS diecéze darem v hodnotě alespoň jedné kávy měsíčně, což odpovídá cca 50,- Kč za měsíc. V donátorství nerozhoduje výše daru, ale ochota přihlásit se touto formou k podpoře diecéze tak, jak už to udělalo více než 3 200 donátorů.

Další informace o fungování fondu PULS najdete na stránkách donator.cz nebo na nástěnce.